The Philatelic Journalist

Bulletin AIJP

Oběžníky AIJP - tradičně nazývané Bulletin, aktuálne "Philatelic Journalist" - jsou spojovacím článkem mezi AIJP a jejími členy. V současné době vycházejí až třikrát za rok v rozsahu 80 stran a více. Obsahují na jedné straně zprávy o aktivitách výboru, ale také odborně významné a užitečné články pro autory, novináře a přátele literatury.

Bulletiny jsou určeny výhradně pro členy.Získání jednotlivých bulletinů nečleny je sice možné, ale stojí stejně, jako činí roční členský příspěvek. To má být také vyjádřením toho, že členství v AIJP přináší daleko víc, než kolik představuje členský příspěvek.


Je také možné, aby živnostníci a firmy inzerovali v Bulletinu.

Inzeráty v bulletinu AIJP

Existuje možnost inzerovat v bulletinu AIJP. Pro zájemce, kteří nemají statut "oficiálního partnera" AIJP to je alternativa, jak se doporučit novinářům a s nimi spolupracujícím mediím, a přitom současně významně podpořit práci AIJP.

Počítá se s následujícími formáty inzerátů (vis ani Media Kit):

Formát černobílý barva
1/2 str. 200 Euro
1 str. 300 Euro 400 Euro
cover str. 2 480 Euro
cover str. 3 450 Euro
cover str. 4 500 Euro

Předlohy inzerátů je třeba dodat jako soubory PDF připravené k tisku. Po zaslání objednávky dostanou inzerenti konkrétní údaje o velikosti formátu a o uzávěrce pro nejbližší vydání.

Poskytnutí místa pro inzerci se uskuteční podle pořadí, v jakém dojdou objednávky. Faktura bude zaslána po vytištění s dokladovým exemplářem. (stav: leden 2012)